Bill Kaulitz: „Je zázrak, že jsem stále naživu!“

15. listopadu 2009 v 12:59 | Reny Kaulitz |  !!!POZOR!!!

Bill: "Myslím na tu nehodu každý den. Stále potřebuji nějakou dobu, abych to všechno přebral. Myslel jsem, že z toho auta živý nevyváznu. Nikdy jsem nebyl takhle blízko smrti. Je zázrak, že jsem stále naživu. V takových chvílích víte, co je opravdu ve vašem životě důležité a naučíte si víc vážit života."

Co se přesně to odpoledne stalo?

Bill: "Seděl jsem sám v autě a byl jsem na cestě do Berlína. Jsem normálně velmi opatrný řidič, nikdy jsem neměl nehodu a nikdy jsem nejel moc rychle. Náhle ovšem přede mne bez upozornění vjelo auto. Když jsem zabrzdil, tak jsem se dostal do smyku."

Bill šlápnul na brzdy, aby zastavil svoje Audi. Potom narazil do svodidel.

Bill: "V takové chvíli si jenom snažíte zachránit život. S jiným autem to mohlo dopadnout naprosto jinak. Nemám ani škrábnutí.

Co Bill udělal, když auto zastavilo?

Bill: "Jenom jsem chtěl z auta vylézt. Strčil jsem do dveří celou silou a zavolal jsem telefonem policii. Byl jsem naprosto zmaten a v šoku. Policie mě zkusila uklidnit po telefonu.

Billovi příbuzní okamžitě jeli za Billem do Berlína, aby tam byli s ním a uklidnili ho.

Bill: "Můj bratr Tom se o mě hrozně bál. Pořád se mi to objevilo celou noc před očima a nemohl jsem spát. Všichni mě podporovali."

I přes tento šokující zážitek Bill šel dalšího dne na MTV EMA a převzal cenu za Nejlepší kapelu. Tokio Hotel producent a manager David Jost řekl Bild: "Důrazně jsme Billovi radili, aby se vystoupení na MTV Awards zrušilo kvůli této nehodě. Ale i když byla tato nehoda pro Billa velkým šokem, tak trval na tom, že chce to vystoupení."


source (c) Bild.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama