Pozastavuju blog!!!

8. července 2009 v 18:00 | Reny Kaulitz
Jak už jsem vás předem upozorňovala, odjíždím na prázdniny. Tím pádem tu nebudou skoro dva měsíce přibývat žádné nové články. Ale nebojte se, svoje Tokio šílenství si beru s sebou a po prázdninách se i s ním vracím zase zpátky. To, že nebudu mít možnost chodit na blog neznamená, že se vykašlu na THčka! Až se vrátím, tag se všechny moje blogy rozjedou zase na plno a články budou přibývat o sto šest:-) Moc se omlouvám, že svoje ostatní tři blogy jsem zanedbávala, pokusím se to zlepšit:-) Jinak přeju všem ( hlavně fanouškům TH) hezké prázdniny a pokud se někdo z vás náhodou dostane na koncert TH, moc to s tím Tokio šílenstvím nepřehánějte ať se vám něco nestane:-) Chcete přece, aby Tokiáči měly svoje fanoušky vcelku, ne?:-)
Tak čaulitz a zůstaňte Tokiáčům věrní!Schreeeeeeeeiiiiiiiiii!!!!

PS: Tohle jsou moje další blogy, tam se objeví podobnej článek: http://screamule-twincest-bill-tom.blog.cz (twincestní blog)

Pro ty, kdo mají rádi zvířata: http://tokiovka-zviratka.blog.cz

Kdo se rád bojí a má rád mysteriózní věci: http://mystery-tokiovka.blog.czAhojda lidi já jsem jen renči kámoška a ta mě prostě poporsila jeslti bych jí tohle nezveřejnila tag to tu máte... jeslti máte zájem ještě o muj blog tag ten najdete na adrese www.laska-smrt-smutek.blog.cz pp
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama