Fan akce na ukázání podpory Toma! (zahraniční od Schrei im Zimmer 483)

19. dubna 2009 v 13:57 | Evelyn pro kaulitz-twins-4ever.blog.cz |  Akce pro TH

Ahoj všichni,
Z "Schrei im Zimmer 483" chceme ukázat naši podporu Tomovi a rádi bychom, aby každý fanoušek na světě, který věří v jeho nevinu nám v tomhle pomohl. Musíme demonstrovat na to, že ne všichni fanoušci jsou jako Perrine a její přátelé! Pro to jsme se rozhodli udělat video s fotkami všech fanoušků, nezáleží na zemi. Na fotkách musí být motto "We support you!" a vaše země.
Jestli se chcete zúčastnit do této opravdu důležité fan-akce tak pošlete e-mail se svojí fotkou a mottem a zemí na tom, a prosím udělejte jasné motto. Pošlete to ještě před 8.květnem na e-mail jumbies_fanaction@hotmail.com a my pošleme video následující dny do Universalu, tak to můžou ukázat TH managementu a TH klukům.
Prosíme, pomozte nám ukázat, že tu jsou opravdový fanoušci!


Hello everybody
From "Schrei im Zimmer 483" we want to display our support to Tom, and we would like that every fan of the whole world who gives faith to his innocence, help us to make this possible. We must to demonstrate him that not all the fans are like Perrine and her friends! For this, we have decided to do a video with photographies of all the fans, doesn't matter the country. In the photographies must be the motto "We support you!" and your corresponding country.
If you want to participate in this really important fan-action, you should send us an e-mail, with your photo with the motto and your country in it, please try to make clear the motto. Send it before of 08/05/2009 to this e-mail jumbies_fanaction@hotmail.com and we will send the video in the following days to Universal, so they can show it to TH management and TH boys.
Please help us to show them that there are true fans! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama